ZAANGAŻOWANI W ZMIENIANIE ŚWIATA

Novavax to międzynarodowa firma biotechnologiczna działająca na rzecz walki z ciężkimi chorobami zakaźnymi poprzez odkrywanie, rozwój i dostarczanie innowacyjnych szczepionek pacjentom z całego świata.

Nasza misja

Bezustannie dążymy do tego, by chronić zdrowie ludzi z całego świata.

Novavax chce zmienić świat. Jesteśmy firmą biotechnologiczną skoncentrowaną wyłącznie na rozwijaniu ratujących życie szczepionek w celu walki z chorobami zakaźnymi.

Nasze zaangażowanie opiera się na solidnych naukowych fundamentach – dekadach badań, szczepionkach produkowanych z zastosowaniem darzonej zaufaniem technologii oraz globalnej sieci, która pomaga mieć pewność, że nasze szczepionki dotrą do wszystkich, którzy ich potrzebują.

Nasi liderzy w regionie

Alvar Paz
Alvar Paz
Dyrektor generalny,
strategia handlowa,
Europa
Dirk Poelaert
Dirk Poelaert
Starszy dyrektor,
sprawy medyczne,
Europa
Michał Zieliński
Michał Zieliński
Straszy dyrektor,
strategiczne sojusze i partnerstwo,
Europa
Novavax w Europie

Novavax AB
Novavax AB znajduje się w mieście Uppsala w Szwecji. Placówka ta jest odpowiedzialna za badania, rozwijanie oraz produkcję adiuwantów opartych na saponinie. Nasz adiuwant Matrix‑MTM jest stosowany w wielu kandydatach na szczepionki. Ma on wzmacniać odpowiedź immunologiczną i pobudzać wytwarzanie wysokich poziomów przeciwciał neutralizujących.

Novavax CZ
Firma Novavax CZ powstała w 2020 roku w mieście Bohumil w Czechach. Obiekt ten jest najnowocześniejszym kompleksem produkującym szczepionki i leki biologiczne, przeznaczonym do wytwarzania szczepionek, które pomagają chronić zdrowie ludzi na całym świecie.

Novavax EU
W 2022 roku firma Novavax rozpoczęła budowę przedstawicielstw handlowych w całej Europie, z głównym biurem regionalnym w Zurychu w Szwajcarii. Dodatkowe biura zostały także otwarte w Brukseli (Belgia) oraz Barcelonie (Hiszpania).

Novavax office locations in Europe
Jak skontaktować się z firmą Novavax
Zapytania ogólne

+48 22 104 74 91
09:00 - 17:00
Od poniedziałku do piątku

Dodatkowe informacje można znaleźć na naszej globalnej stronie, novavax.com.

Adres: 
Novavax CH GmbH
Fraumünsterstrasse 16
8001 Zürich
Szwajcaria

Kontakt z mediami

Adres e‑mail: [email protected]
Numer telefonu: +41 44 553 05 71

Kontakt z inwestorami

Aby skontaktować się z członkiem zespołu ds. relacji z inwestorami, kliknij przycisk „Kontakt” poniżej.